Vloerprofiel 90° buitenhoek Easy Glass Up topmontage model 6621 aluminium geanodiseerd

More Information
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Afwerking | Mat geanodiseerd |
| Geanodiseerd | Ja |
| Prijs | Per stuk |
| Breedte (b) | 53 mm |
| Lengte | 280 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Merk | Q-railing |
| Model | 6621 |
- SKU
- 166621-02-18
- Materiaal
- Aluminium
- Afwerking
- Mat geanodiseerd
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
188,26 €
IVA esclusa:
155,59 €
IVA esclusa:





