Vloerprofiel 90° binnenhoek Easy Glass Up topmontage model 6611 aluminium geanodiseerd

More Information
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Afwerking | Mat geanodiseerd |
| Geanodiseerd | Ja |
| Prijs | Per stuk |
| Breedte (b) | 45 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Merk | Q-railing |
- SKU
- 166611-01-18
- Materiaal
- Aluminium
- Afwerking
- Mat geanodiseerd
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
171,89 €
IVA esclusa:
142,06 €
IVA esclusa:





