U-profiel gezet 30 x 30 x 30 x 2 mm RVS-304 onbewerkt

More Information
| Materiaal | RVS-304 |
|---|---|
| Afwerking | Mat geslepen |
| Buitenmaat | 30 x 30 mm |
| Wanddikte | 2 mm |
| U-maat | 28 x 26 mm |
| DIN Norm | DIN 6935 |
| Norm en type | DIN 6935 |
| Uitvoering | Koud vervormd |
| Merk | RVS Products |
- SKU
- ZU15309
- Materiaal
- RVS-304
- Afwerking
- Mat geslepen
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
1
2
Kies het gewenste aantal
Prijs per stuk
IVA inclusa
Prijs per stuk
IVA esclusa
IVA inclusa
IVA esclusa





