Muurflens voor buis 42,4 mm verstelbaar RVS-304 mat geslepen model 0506

More Information
| Materiaal | RVS-304 |
|---|---|
| Afwerking | Mat geslepen |
| Opname type | Buis |
| Opname diameter | 42,4 mm |
| Opnamevorm | Rond |
| Productvorm | Rond |
| Opnametype | Buis |
| Bevestigingstype | Wand |
| Boordiameter bev. zijde | 5 mm |
| Opnamewanddikte | 2 mm |
| Productdiameter | 75 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| Prijs | Per stuk |
| Uitvoering | Verstelbaar |
| Hoogte | 30 mm |
| Merk | Q-railing |
| Oud artikelnummer | 13.0506.242.12 |
| Model | 0506 |
- SKU
- 130506-042-12
- Materiaal
- RVS-304
- Afwerking
- Mat geslepen
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
51,57 €
IVA esclusa:
42,62 €
IVA esclusa:





