Muurflens 90 graden voor U-profielbuis 42,4 mm vast aluminium mat geslepen model 6507

More Information
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Afwerking | Mat geslepen |
| Opname type | U-profielbuis |
| Opname diameter | 42,4 mm |
| Opnamevorm | Rond |
| Productvorm | Rond |
| Opnametype | U-profielbuis |
| Breedte | 44 mm |
| Bevestigingstype | Wand |
| Hoek | 90 graden |
| Boordiameter bev. zijde | 12 mm |
| Opnamewanddikte | 1,5 mm |
| Productdiameter | 42,4 mm |
| Prijs | Per stuk |
| Uitvoering | Vast |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 42,4 mm |
| Merk | Q-railing |
| Model | 6507 |
- SKU
- 166507-042-00-18
- Materiaal
- Aluminium
- Afwerking
- Mat geslepen
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
77,91 €
IVA esclusa:
77,91 €
IVA esclusa:





