Koker 20 x 20 x 1,5 mm zamak messing mat

More Information
| Materiaal | Zamak |
|---|---|
| Afwerking | Gecoat |
| Buitenmaat | 20 x 20 mm |
| Kleur | Mat messing |
| Max. lengte | 1 meter |
| Wanddikte | 1,5 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Merk | G-Fittings |
- SKU
- 77114910020-21
- Materiaal
- Zamak
- Afwerking
- Gecoat
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
1
2
Kies het gewenste aantal
Prijs per stuk
IVA inclusa
Prijs per stuk
IVA esclusa
IVA inclusa
IVA esclusa





