Glasrandbescherming voor glasdikte 16,76 - 17,52 mm RVS-316 mat geslepen

More Information
| Materiaal | RVS-316 |
|---|---|
| Afwerking | Mat geslepen |
| Buitenmaat | 18,5 mm |
| Wanddikte | 1 mm |
| Glasdikte | 16,76 - 17,52 mm |
| Merk | Q-railing |
| Model | 6940 |
| Extra artikelnummer | 146940-025-18-12 |
- SKU
- 146940-050-18-12
- Materiaal
- RVS-316
- Afwerking
- Mat geslepen
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
1
2
Kies het gewenste aantal
Prijs per stuk
IVA inclusa
Prijs per stuk
IVA esclusa
IVA inclusa
IVA esclusa





