Glasklem buis Ø 25,4 – 30,0 mm zamak onbewerkt model 27 MINI-6,76 mm (3-0,76-3)

More Information
| Materiaal | Zamak |
|---|---|
| Afwerking | Onbewerkt |
| Buitenmaat | Ø 25,4 – 30,0 mm |
| Prijs | Per stuk |
| Breedte (b) | 40 mm |
| Inhoud verpakking | 1 glasklem, 2 glasrubbers |
| Diepte | 18 mm |
| Montage | Tegen buis |
| Diameter montagegat | 6,5 mm |
| Vorm | Half rond |
| Inclusief borgpen | Nee |
| Inclusief borgplaat | Nee |
| Hoogte | 27 mm |
| Glasdikte | 6,76 mm (3-0,76-3) |
| Merk | RVS Products |
| Model | 0027 (MINI) |
- SKU
- 77102700025-00-6,76 mm (3-0,76-3)
- Materiaal
- Zamak
- Afwerking
- Onbewerkt
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
0,00 €
IVA esclusa:
0,00 €
IVA esclusa:





