Glasklem 42,4 mm zamak onbewerkt model 2100

More Information
| Materiaal | Zamak |
|---|---|
| Afwerking | Onbewerkt |
| Buitenmaat | 42,4 mm |
| Prijs | Per stuk |
| Breedte (b) | 45 mm |
| Inhoud verpakking | 1 glasklem, 2 glasrubbers |
| Diepte | 27 mm |
| Montage | Tegen buis |
| Diameter montagegat | 8,5 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Inclusief borgpen | Nee |
| Inclusief borgplaat | Nee |
| Hoogte | 45 mm |
| Merk | Q-railing |
| Model | 2100 |
- SKU
- 102100-042-00
- Materiaal
- Zamak
- Afwerking
- Onbewerkt
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
As low as:
0,00 €
IVA esclusa:
0,00 €
As low as:
IVA esclusa:





