Aluminium koker 60 x 50 x 3 mm AW-6060

More Information
| Materiaal | Aluminium AW-6060 |
|---|---|
| Afwerking | Onbewerkt |
| Buitenmaat | 60 x 50 mm |
| Gewicht per meter | 1,166 kg |
| Werkstofnummer | 3.3206 |
| Wanddikte | 3 mm |
| Norm en type | Chem.EN 573-3/Mech.755-2:/Tol.EN 755-8 |
| Uitvoering | Geperst |
| Merk | RVS Products |
- SKU
- RVS1000318
- Materiaal
- Aluminium AW-6060
- Afwerking
- Onbewerkt
Levertijd:
Voorraad:
De levertijd is 2 tot 5 werkdagen als u meer bestelt dan de beschikbare voorraad.
Levertijd:
1
2
Kies het gewenste aantal
Prijs per stuk
IVA inclusa
Prijs per stuk
IVA esclusa
IVA inclusa
IVA esclusa





